FÓRUM PGweb


[Téma] 60CSx připojení

60CSx připojení
Autor: kikimura (+0) (-0) | Zasláno: 18.04.2011 * 22:51

Nemáte pls někdo problém s 60CSx s připojením k PC? 3.4. jsem si ještě přelet přihlásil a teď mi hlásí PC že nemá ovladače. Nic nového jsem neinstaloval, kromě aktualizací woken. mám ntb dell, W7 64bit.

Zkusil jsem z Garminu nainstalovat nový ovladače USB, ale jako ovladač pro neznámé zařízení mi stejně hlásí nějaký starý windows a nejsem sto ho nasměrovat na ty naistalované. To mi zas tvrdí, že nejsou pro 64bit.

3 příspěvky
shlédnutí: 2522
  • 1 RE: 60CSx připojení
    Autor: kikimura (+0) (-0) | Zasláno: 19.04.2011 * 08:36

    Je to neuvěřitelný, ale ráno to jde. :) Jediný co jsem změnil je kabel.

  • 2 RE: 60CSx připojení
    Autor: PeterV (+0) (-0) | Zasláno: 21.04.2011 * 10:35

    tak tohle jsem zazil letos taky. kabel jsem vyhodil. byl to original kabel od garmin.

  • 3 RE: 60CSx připojení
    Autor: wilibald (+11) (-6) | Zasláno: 21.04.2011 * 11:31

    Výše popsaný problém nevypadá na záležitost kabelu. Nicméně s kabely u Garmin často problém je. Některé mini USB nemají vyvedené piny "až na okraj konektoru" což často působí problém. Lze zjistit náhledem do kkonektoru. Oblíbenou závadou u 60CS je utržený USB konektor od desky (způsobeno mechanickým namáháním). Pokud je to jeden pin, tak to občas funguje, občas ne a nějaké operování s kabely může shodou náhod vést k dočasnému zlepšení. Pokud je utržený úplně, což je zpravidla další fáze, tak přenos nebude fungovat vůbec.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: