FÓRUM PGweb


[Téma] Etrex VISTA verzuz GIPSy

Etrex VISTA verzuz GIPSy
Autor: Brano26 (+0) (-0) | Zasláno: 22.08.2012 * 21:37

Zdravim, pouzivam pri lietani starsie GPS od Garminu Etrx VISTA. skussam ju rozchodit s GIPSy ale mam problem stiahnut track. Vie mi niekto poradit . Gipsy mi aj najde gps , ale nestahuje vobec nic.

Doteraz som pouzival go7towin, tam sa ale nedaju rozdelit jednotlive dni, pokial mam na nom viac letov.

GPS ma este starsi typ kabla so seriovym konektorom, ku ktoremu mam redukciu na USB

Diky vsetkym za rady

5 příspěvků
shlédnutí: 1698
  • 1 RE: Etrex VISTA verzuz GIPSy
    Autor: Bade (+1) (-2) | Zasláno: 23.08.2012 * 21:24

    zapoj gps na kabel, ale nezapinaj ho. otvor mozilu. spusti Gipsy. teraz zapni gps a malo by to zacat stahovat.

  • 2 RE: Etrex VISTA verzuz GIPSy
    Autor: Brano26 (+0) (-0) | Zasláno: 23.08.2012 * 22:04

    cau zdeno., nedeje sa nic stale je tam napisane Waiting for data, a za pol hodinu to iste bez jedinej zmeny :(

  • 3 RE: Etrex VISTA verzuz GIPSy
    Autor: Bade (+1) (-2) | Zasláno: 24.08.2012 * 13:45

    a ta redukcia je v poriadku? ten go7towin stahuje cez redukciu normalne? ja mam v pc origo serial port + etrex legend a no problem.

    ta reduckia je aktivna( z napajanim)?

  • 4 RE: Etrex VISTA verzuz GIPSy
    Autor: Bade (+1) (-2) | Zasláno: 24.08.2012 * 14:01

    http://www.alza.sk/axago-pcia-s2-d283815.htm

    mozno pomoze nieco taketo. ak mas volny pci slot v pc

  • 5 RE: Etrex VISTA verzuz GIPSy
    Autor: Brano26 (+0) (-0) | Zasláno: 24.08.2012 * 21:34

    cau , tak nakoniec som to rozchodil , ale stahuje mi to strasne pomali, musel som nechat zapaty comp cez noc a rano to bolo stiahnute, za cca 2 hod mi stiahlo tak tipujem 20 percent,

    Ta redukcia co mam mi v go7towin ide normalne, tam mi to stiahne do 5 minut.

    Neviem kde je zrada,

    ohladne toho linku :mam iba laptop :(

    Brano

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: