FÓRUM PGweb


[Téma] muzete doporucit navigaci?

muzete doporucit navigaci?
Autor: mycak.lala (+0) (-0) | Zasláno: 20.08.2014 * 13:43

ahoj,

muzete mi prosim doporucit slusnou navigaci pro paragliding? nic slozityho..., pokud mozno za dobrou cenu..

pripadne prodavate?

dik Mycak

4 příspěvky
shlédnutí: 2143
  • 1 RE: muzete doporucit navigaci?
    Autor: dmb77 (+18) (-16) | Zasláno: 20.08.2014 * 23:30

    Telefon s androidem, dobrou citelnosti displeje na slunci, a dlouhou vydrzi baterie, nebo vyresit externi dobijeni. Prijemne je barocidlo, ale neni to nutnost. Aplikace xctrack, xcsoar, flyme. Dnes uz nema smysl porizovat nic jineho.

  • 2 RE: muzete doporucit navigaci?
    Autor: LemoN (+9) (-1) | Zasláno: 22.08.2014 * 10:25

    Ja teda nevim, ale jeste jsem nevidel telefon, ktery ma dobrou citelnost na slunci. Navic to zere baterku jak vztekle, takze kdyz si clovek bude potrebovat zavolat tak je v haji, a na startu saskovat s kabelama atd. neni pro zacatecnika vubec prinosne.

    Rucni navigace se zda byt nejlepsi. Ja trebas rok ted pouzival Holuxe 130 s leteckym softwarem LK8000 a byla to bomba. Vydrz jako telefon (cca 5hodin letu), vymenitelna baterka, takze neni co resit a na displej je krasne videt.

    BTW mam ho ted na prodej za dobrej peniz.

  • 3 RE: muzete doporucit navigaci?
    Autor: mycak.lala (+0) (-0) | Zasláno: 22.08.2014 * 13:56

    za kolik ho prodavas?

  • 4 RE: muzete doporucit navigaci?
    Autor: foskco (+24) (-4) | Zasláno: 22.08.2014 * 14:57

    Já bych to s tím androidem neviděl tak černě. De facto klasická gps, spíš jako záloha, nebo sdružený přístroj. O tom jaký HW je vhodný pro xc-track tady vlákno je. Nemá smysl pořídit drahou gps, kterou budeš za rok prodávat, protože android.

    Já mám placku od samsungu a vydrží těch pět šest hodin bez externího napájení. Další věc je, jak často lítáš přelety dýl než těch šest hodin..

    Jestli na té gps trváš, mám někde starýho etrexe, můžu ho dát za pár stovek. Ale doporučuju něco novýho a chytrýho :-).

    K.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: