FÓRUM PGweb


[Téma] Drift Stealth 2

Drift Stealth 2
Autor: jaki (+2) (-3) | Zasláno: 28.03.2015 * 20:15

Nemáte prosím někdo zkušenosti s touto kamerou?

http://driftczech.cz/drift-stealth-2/

Nebo nějaký tip na malou cameru HD použitelnou na sport. GoPro prosím ne …něco menšího :-)

11 příspěvků
shlédnutí: 4002
  • 1 RE: Drift Stealth 2
    Autor: Milda (+0) (-0) | Zasláno: 29.03.2015 * 19:32

    Co potřebuješ vědět, před pár týdny jsem si ji pořídil.

  • 2 RE: Drift Stealth 2
    Autor: jaki (+2) (-3) | Zasláno: 29.03.2015 * 21:27

    hlavně ovládání….jak se s tím dálkovým ovladačem za letu pracuje. Je mě jasné že to bude lepší komfort něž vytahovat a mačkat foťák, ale praktická zkušenost. Třeba jestli se o to za letu nemusíš moc starat, nebo jestli tě to nějak jinak neotravuje :-) Nikde jsem se nedočetl jestli má kamera zoom popř. jestli se dá zoomovat přes ten ovladač. Taky jestli je ta výdrž reálná, nerad bych tahal zase nějaký ex. zdroj (počítám tedy že pokud budeš točit úseky tak jsou 3 hoďky ok). No a poslední věc jak je vyřešeno upevnění na helmu, ten držák co je k tomu dodávan se na helmu asi lepí, mám Insiderku tak aby to tam drželo.

  • 3 RE: Drift Stealth 2
    Autor: Esner (+8) (-0) | Zasláno: 29.03.2015 * 22:48

    Docela se mi pozdává kemerka od Xiaomi Yi .. sice velikost jako gopro, ale je sama o sobě vodotěsná, takže odpadá to vodotěsné pouzdro jaký má gopro, takže je ve finále o dost menší... kvalita super..

    http://www.svetandroida.cz/xiaomi-yi-recenze-201503

  • 4 RE: Drift Stealth 2
    Autor: jaki (+2) (-3) | Zasláno: 30.03.2015 * 08:45

    to Esner: v popise zmiňují že vodotěsné pouzdro je nutnost :-) taky to asi nemá dálkový ovladač ...

  • 5 RE: Drift Stealth 2
    Autor: Marian (+7) (-0) | Zasláno: 30.03.2015 * 11:17

    Mám Drift Ghost, to je starší větší brácha, můžu poskytnout reálné zkušenosti z provozu, bude to asi podobné i pro Stealth:

    - dálkové ovládání je super, mám přilepené na pultíku. Barevně indikuje aktuální režim (video, foto, série), pokud si zapamatuješ barvy režimů, není žádný problém. Jedním (velkým, v pohodě v rukavicích) tlačítkem přepínáš režim, druhým spouštíš/zastavuješ video

    - zoom to nemá (alespoň ta moje), neviděl jsem žádnou takovou kameru se zoomem

    - výdrž reálná souhlasí s udávanou ( u mojí cca 2 hodiny). Neumím si představit dobíjení za letu, to by jsi jako sundal z helmy, odšrouboval kryt, nabil a zase zpátky na helmu? :-)

    - držák na helmu je OK, přilepeno na bok helmy, nejde utrhnout...

    Teď budu zkoušet SONY, mrkni na Sony Action cam, mají zase další vychytávky (např. stabilizace obrazu)

  • 6 RE: Drift Stealth 2
    Autor: jaki (+2) (-3) | Zasláno: 30.03.2015 * 12:00

    jsem zrovna na to myslel jestli to není ta, co jsem ji u tebe okukoval. O té větší taky uvažuju, teď to S-ko má ještě kvalitnější obraz a výdrž. Zatím ale preferuju možnosti focení, to co nabízí Drift se mě zdá ideální. Přes video jsem zatím jitrnice ale třeba mě to dostane, s tím ale sázím spíš na kolo než PG …. to by se zas hodila ta stabilizace :-)

  • 7 RE: Drift Stealth 2
    Autor: jaki (+2) (-3) | Zasláno: 03.04.2015 * 21:52

    Nakonec jsem vzal tu větší Ghost-S. Nastavení a ovládání je uživatelsky přívětivé a pochopit jde rychle. Pokud se ale používá i na jiné sporty je potřeba počítat s dokoupením dalšího zakřiveného držáku na nalepení, popř. s objímkou nebo na řidítka :-( Zoom má pouze digitální 10x. Zítra jdu zkusit asi kolo tak doufám že to přežije ...

  • 8 RE: Drift Stealth 2
    Autor: mickmag (+0) (-0) | Zasláno: 16.06.2015 * 14:50

    to jaki: Jak si spokojenej s tím Ghost-S? Nějaký další poznatky?

  • 9 RE: Drift Stealth 2
    Autor: vanca.lukas (+2) (-0) | Zasláno: 16.06.2015 * 17:20

    mam ghost-s asi rok a jsem spokojen kvalita video/foto výborný, ovladatelnost jednoducha a ovládání přes ovladač supr.baterie drží kolem 2,5-3hodin podle teploty,jestli hodne koukáš na displej atd.baterii si můžeš dokoupit ještě jednu náhradní stojí něco kolem 600,- ale furt to neřeší to, že musíš odšroubovat kryt a vyměnit baterku...vodotěsnost dobrá vydržela v moři ale hloubš jak doporučenou hloubku bych nezkoušel to už jenom z krytem pod vodu.

  • 10 RE: Drift Stealth 2
    Autor: jaki (+2) (-3) | Zasláno: 18.06.2015 * 14:10

    Zatím spokojenost, používám na pg a mtb, umístění nahoře na helmě. Na mtb mám i držák na rám. Výdrž baterie je dostačující (jedna z nejdelších u outdoor camer) to co píšou sedí, mám sice náhradní ale za letu bych ji stejně neměnil. Dálkové ovládání výborné, rychle si zvykneš, v pohodě se dá za letu měnit režimy (video, foto, sekvence, dávka) indikuje to barvou a mám pro jistotu zaplej i zvuk na kameře. Na trailech dostává docela zabrat, hlavně otřesy a voda a zatím se drží :-) Kvalita výstupu z kamery je výborná, akorát jsem to ze začátku hodně “prasil” při převodech formátů ale to je kapitola sama pro sebe :-)

  • 11 RE: Drift Stealth 2
    Autor: LudekSolar (+0) (-0) | Zasláno: 30.12.2015 * 09:09

    Zdravím, musím Drift Stealth 2 nabíjet jen s dodaným USB kabelem s mezičlenem nebo mohu použít také obyčejný USB kabel bez mezičlenu ? Díky za radu.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: