FÓRUM PGweb


[Téma] Advance Impess 3 -popruhy

Advance Impess 3 -popruhy
Autor: JaVol (+0) (-0) | Zasláno: 22.03.2018 * 21:21

Zdravím,

dnes jsem na mezi testoval nově pořízenou sedačku Advance Impress 3. Přes spoustu dobrých referencí jsem byl dost zklamán s konstrukcí nožních popruhů. Už při krátkém pobíhání a nasedání do sedačky, silně řeže do rozkroku a třísel, a to i v případě, že jsem si popruhy správně srovnal a pak na ně pro zkoušku nasadil i mirelon. Není možné že by si na tyto problémy nikdo nestěžoval, aspoň jsem před koupí nic takového nezaregistroval. Přesedlal jsem na ni ze Success 2 a tam jsem takové problémy neměl, i když konstrukce popruhů byla obdobná.

Má na toto někdo nějakou vychytávku? Třeba něco jako všití dalšího nožního popruhu, který obepne stehno a zabrání tím svěšení celé váhy do dvou úzkých pásků?

Díky za věcné rady, Jarda.

2 příspěvky
shlédnutí: 1222
 • 1 RE: Advance Impess 3 -popruhy
  Autor: Marian (+7) (-0) | Zasláno: 23.03.2018 * 23:00

  Ahoj, nechci být za chytráka, ale... I3 je sedačka na přelety. Chápu, že to může být nepříjemné při dlouhém poskakování na mezi, ale za letu je velmi pohodlná, měl jsem přes 3 roky. Když má věc svůj specifický účel a tím směrem má silné stránky, někde asi bude mít i slabé. Neříkám, že to nešlo vymyslet líp, ale pro dlouhé přelety svůj účel splňuje dle mého na 110%. To je jako chtít u Ferrari velký kufr :-)

 • 2 RE: Advance Impess 3 -popruhy
  Autor: SamanBN (+8) (-2) | Zasláno: 24.03.2018 * 18:13

  Presne, je to sedacka na prelety.

  Da sa ale tomu kusok pomoct, v cyklosporte si kup 2ks take tie penovo-neoprenove navleky, co idu na zadnu vidlicu ako ochrana pred retazou. Byva to na suchac.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.

Sekce PGwebu: