FÓRUM PGweb

[Téma] Kompresny vak a Axis Comet 3

Kompresny vak a Axis Comet 3
Autor: sepultoris (+0) (-0) | Zasláno: 15.01.2019 * 17:12
5 příspěvků
shlédnutí: 382
  • 1 RE: Kompresny vak a Axis Comet 3
    Autor: scorpi (+398) (-37) | Zasláno: 15.01.2019 * 18:19

Asi ano, ale trochu bych se bal o trvanlivost tohohle vyrobku. Nemam zkusenost primo s timhle, ale mam ten lehouckej Cocoon Xlite - mam v nem obrovskou trhlinu, protoze nekde pri baleni na ne uplne idealnim povrchu se mi tam udelala skoba, ktera se rychle rozsirila. Ten material proste neni prilis odolnej (to by to asi muselo stat vic, aby tam mohli dat pevnejsi a odolnejsi a pritom porad lehkej material). Dalsi vec jsou forovy zipy (ale to v dalsi verzi snad spravili tim, ze tam dali YKK zipy).

Takze zalezi v jakych podminkach clovek bali padak a jak moc je opatrnej...

• 2 RE: Kompresny vak a Axis Comet 3
    Autor: sepultoris (+0) (-0) | Zasláno: 15.01.2019 * 18:49

Je mi jasne ze pri tej cene sa to Advancu alebo Ginu az tak nepriblizi. Skor neviem ako sa budu spravat tie dlhsie pruty ktore Axis pouzil. Meral som to , a tie najdlhsie maju skoro tych 70 cm, bude stacit ak vlozim do ohybu nafuknuty valcek ?

• 3 RE: Kompresny vak a Axis Comet 3
    Autor: scorpi (+398) (-37) | Zasláno: 15.01.2019 * 19:01

Ja bych se o ty pruty zas tak nebal. Podobny vak od Ginu pouivaj kluci na Venus 4 a nevypada to, ze by s tim byly nejake problemy. Asi to chce pri delsim skladovani rozlozit a nenechavat zpresovany...jinak bych to neresil.

• 4 RE: Kompresny vak a Axis Comet 3
    Autor: sepultoris (+0) (-0) | Zasláno: 15.01.2019 * 19:10

Scorpi , dakujem za dobre rady

• 5 RE: Kompresny vak a Axis Comet 3
    Autor: osmera (+3) (-1) | Zasláno: 15.01.2019 * 22:17

Mam neco podobneho

https://tryfly.eu/product/tryfly-comress-bag/

je to take velmi lehke, docela dobre se do toho bali, ale latka je samozrejme hodne tenka.

Zatim jsem narazil jen na problem spatnepodsitych svu, takze asi tlakem se mi kousek rozjel a musel jsem to opravit.

Kupoval jsem to teda jeste kdyz meli jen jednu obecnou velikost, ted uz maji 3

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.

Partneři:

logo MAC Para  logo Axispara  logo Gradient

Sekce PGwebu: