FÓRUM PGweb


[Téma] kokonova sedacka (bez prkenka)

kokonova sedacka (bez prkenka)
Autor: osmera (+7) (-1) | Zasláno: 13.10.2020 * 15:35

Ahoj,

prisel cas ze bych mel zacit uvazovat kvuli pohodli o kokonove sedacce a prosim o nejake rady.

-nepotrebuju to kvuli zavodeni, tak mi jde o pohodli a bezpecnost

-ted letam na klasicke otevrene sedacce bez prkenka a pouzivam relax bar (takze pozice velmi obdobna posezu v kokonove sedacce)

-kvuli pohodli se koukam zase po sedacce bez prkenka, predpokladam ze mi bude vyhovovat kdyz jsem na to zvyklej

-kvuli bezpecnosti moc neuvazuju o nejake super lehke H&F sedacce i kdyz zase na druhou stranu moc nejsem ochotny nosit treba 7kg preletarskou sedacku

-jsem drobne postavy 164cm(velikost S), takze neni moc moznosti jak podobnou sedacku vyzkouset (demo sedacky vetsinou v teto velikosti nejsou)

Takze delam teoreticky prevyber, nez zacnu nekoho otravovat na kopci aby mi nejakou pujcil a nebo shanet moznost zkusit pres socialni site.

Mam v hledacku:

Advance Impress 3

Supair delight 3 (ma mikro prekenko ktere se da i vyndat)

Ma cenu uvazovat o necem jinem? Mate nejakou negativni/pozitivni zkusenost pro pilota ktery si to chce hlavne uzit (letos 50h, dalsi rok urcite ne vic nez 100h)

Diky predem

1 příspěvek
shlédnutí: 1599
  • 1 RE: kokonova sedacka (bez prkenka)
    Autor: scorpi (+402) (-37) | Zasláno: 15.10.2020 * 11:23

    ja mam Ozone Forza, je to bezprkynko a v M vazi lehce pres 5kg s tim nejtezsim kokonem (delaj k tomu jeste 2 lehci). Ty bys asi potreboval S. Je velmi bytelna co se tyce materialu a pohodli, tlustej chranic atd. Mam k ni drobny vyhrady k detailum, ale jinak jsem s ni spokojen.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: