FÓRUM PGweb


[Téma] Vhodna obuv

Vhodna obuv
Autor: jarosujo (+0) (-0) | Zasláno: 04.04.2011 * 09:15

Zdravim,

mohol by niekto poradit vhodnu obuv na PG ? O 2 tyzdne mi zacina kurz a nic vhodne nemam. Problem je, ze mam trochu slabsie clenky (este z cias, ked som hraval futbal) a lahsie sa mi vyvrtnu pri behani po hrbolatom terene. Na zimne topanky uz je prilis teplo, rozmyslal som aj nad kombinaciou klasicke tenisky + bandaz na clenok.

Dik.

4 příspěvky
shlédnutí: 4207
  • 1 RE: Vhodna obuv
    Autor: wilibald (+11) (-6) | Zasláno: 04.04.2011 * 10:43

    Opravdu si pořiď alespoň pevnější kotníkové trekové boty a přetrp v nich i kurs. Obzvlášť pokud jsi k tomu náchylný (to je skoro na investici do drahých PG bot). Nezdařená přistání v různých směrech a polohách se "chytají nohama" a užiješ si jich jak při kursu tak při pokročilém létání. Taky nikdy nevíš, kdy se v trávě schovává kámen, nebo krtinec a při lezení s těžkým batohem na kopec, po nějaké kamzičí stezce se ti také neztratí.

  • 2 RE: Vhodna obuv
    Autor: doseda (+0) (-0) | Zasláno: 04.04.2011 * 12:00

    hlavně ať nemaj modrou podrážku, abys byl zdola vidět :)

  • 3 RE: Vhodna obuv
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 05.04.2011 * 00:24

    Na první boje s padákem určitě kotníkové boty, stačí blbě došlápnout a máš po kurzu...

  • 4 RE: Vhodna obuv
    Autor: polachp (+107) (-31) | Zasláno: 05.04.2011 * 21:50

    Souhlas s ostatníma - určitě kotníkovky, začátky můžou být trochu divoký - leckdo přistává v kotrmelcích :D

    Pokud si budeš kupovat boty nové a budeš v nich chtít lítat, tak bych ti doporučil podívat se po něčem co nemá háčky na tkaničky. Může se ti totiž stát že se ti do toho zachytí šňůra je to je nepříjemné. Ale samozřejmě to jde i s botama s háčkama - já je mám a vyřešil sjem to tak, že jsem si koupil tlustčí tkaničky aby se ty háčky pěkně vyplnily.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: