FÓRUM PGweb


[Téma] Sky Reverse

Sky Reverse
Autor: Kubusz (+0) (-0) | Zasláno: 07.04.2011 * 15:43

Ahoj,

v inzercích se rozrhnul pytel se sedačkami Sky Reverse a vzhledem k tomu, že teď hledám sedačku pro začátečníka, mám dotaz, jestli je dobrý nápad jít zrovna do této sedačky.

5 příspěvků
shlédnutí: 3282
  • 1 RE: Sky Reverse
    Autor: pyro (+14) (-1) | Zasláno: 07.04.2011 * 17:19

    Všechno má svoje pro a proti. Pokud jseš úplný začátečník:

    PRO - je lehká, dobře se s tím bude běhat, trénovat, šlapat do kopečků s padákem v květáku a podobně.

    PROTI - jako ochranu páteře to má airbag, který potřebuje trochu rychlosti, aby se nafouknul. Pokud něco během křížových startů nebo v počáteční fázi startu zmršíš a padneš na prdel nebo záda, ochrana u airbagu bude slabší, než u klasického pěnového chrániče.

  • 2 RE: Sky Reverse
    Autor: Kubusz (+0) (-0) | Zasláno: 07.04.2011 * 19:25

    Jestli to dobře chápu, airbag se nafukuje až během letu? Tvrdí se že většina úrazů bývá na startech, takže raději investovat do sedačky s pěnovým chráničem?

  • 3 RE: Sky Reverse
    Autor: pedrosek (+0) (-0) | Zasláno: 07.04.2011 * 20:58

    To bych na začátek rozhodně doporučil. Zažil jsem na Rané, kdy mi to tesně po startu bouchlo z boku, křídlo se zbortilo a ja se poroučel zády k zemi z takových pěti-šesti metrů. Záda týden bolela ale zlatá pěna v sedačce. V Revelce by to nejspíš odneskly kosti v pánvi.

  • 4 RE: Sky Reverse
    Autor: pedrosek (+0) (-0) | Zasláno: 07.04.2011 * 21:00

    Samozřejmě v Reversce, Revelku jsem měl :-)

  • 5 RE: Sky Reverse
    Autor: BorisK (+38) (-5) | Zasláno: 08.04.2011 * 16:52

    Reversku bych doporučil pouze v případech, kdy se člověk hodně nachodí a málo nalítá. Určitě spíš jako alternativní, než běžnou sedačku pro začátečníka. Mám kámoše, který s ní poskakoval po mezi tak dlouho, až to s ním praštilo o zem a hned si šel kupovat normální sedačku s pěnovým chráničem. Ten vak, dokud se nenafoukne, jako by nebyl.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: