FÓRUM PGweb


[Téma] Douplastovy zalozak ano nebo ne?

Douplastovy zalozak ano nebo ne?
Autor: parasano (+0) (-0) | Zasláno: 23.04.2011 * 13:19

Ma nekdo zkusenosti s dvouplastovymi zalozkami? Jsou dvouplastove zalozaky, hlavne co se tyce rychlosti otevreni, lepsi nez klasicka jednoplastova konstrukce?

Dik za kazdou dobrou radu.

http://www.easyfly.cz/zalozni_padaky.php?list=nabidka

5 příspěvků
shlédnutí: 3342
  • 1 RE: Dvouplastovy zalozak ano nebo ne?
    Autor: parasano (+0) (-0) | Zasláno: 27.04.2011 * 00:21

    To s tím skutečně nikdo nemá zkušenosti? Nevěřím, tak jestli můžete, tak poraďte. Opravdu dík. :)))

  • 2 RE: Douplastovy zalozak ano nebo ne?
    Autor: horejs (+13) (-7) | Zasláno: 27.04.2011 * 12:01

    No já ho třeba mám, řiditelný Way Drive L (částečně dvouplášťová konstrukce), ale ještě jsem ho neházel, ani žádný jiný... stačí to takhle? :-))) Sám jsem čekal, co se tu objeví. Jinak v posledním Pilotu je zajímavé srovnání záložek, Way Drive si mezi ostatními nevede zle...

  • 3 RE: Douplastovy zalozak ano nebo ne?
    Autor: wilibald (+11) (-6) | Zasláno: 27.04.2011 * 12:14

    Dvoupláš´tové záložáky se dělají právě proto, aby se to rychleji otvíralo. A z principu věci by to nejspíš mělo opravdu lépe fungovat. Co se týká "zrychlení" proti běžné konstrukci, tak se nejspíš obrať na propagační materiály výrobců...Pokud hledáš někoho, kdo tady házel 10 x běžnou záložku a 10 x dvouplášťovou...a ještě u toho mačkal stopky, tak to asi nenajdeš... ;o) Z toho, že se ti tu nikdo neozval, se nechá minimálně dovozovat, že nikdo neví o problémech které by s tím eventuelně byly, nebo proti této konstrukci nemá výhrady. Jinak by to tady jistě zprudil...Takže rozhodnutí čemu dáš přednost a kolik utratíš je víceméně na tobě...

  • 4 RE: Douplastovy zalozak ano nebo ne?
    Autor: Clouseau (+58) (-9) | Zasláno: 27.04.2011 * 14:12

    Já jsem házel Way Drive v twistech z Impresky sedačky a otevřel se okamžitě.

  • 5 RE: Douplastovy zalozak ano nebo ne?
    Autor: parasano (+0) (-0) | Zasláno: 25.05.2011 * 20:54

    Dík všem, kteří přispěli, dobrá každá rada. Nakonec jsem skončil u Way Drive L a taky doufám, že ho nikdy házet nebudu. :) Ještě jednoou dík.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: