FÓRUM PGweb


[Téma] Sedačka Goya 2, Revel 2

Sedačka Goya 2, Revel 2
Autor: Dodi (+0) (-0) | Zasláno: 28.11.2012 * 13:02

Zdravím všechny, mohl by mi někdo poradit ohledně sedaček Goya 2 a Revel2?, chci se věnovat lítání intenzívněji, ale rekreačně, žádné závodění, která z těchto dvou sedaček je z dlouhodobého hlediska lepší?, třeba pohodlí u delšíc letů, bezpečnost, atd., pokud to tedy lze říct, díky za každý příspěvek.

7 příspěvků
shlédnutí: 3887
  • 1 RE: Sedačka Goya 2, Revel 2
    Autor: Saman (+0) (-0) | Zasláno: 29.11.2012 * 22:34

    Ked nikto nic, tak ja aspon takto:

    Mal som Sky Axel a mam Mac XCL - aj ked ide o rozdielne triedy, podla mna prepracovanie a materialy Sky sa ani nechytaju na MAC. a mimochodom, XCL je super, trocha skoda, ze ju nerobia s hrubsim chranicom, pokial by som si mal vybrat medzi goya a revel, tak pre mna jednoznacne Goya. Inak zle volba, ked sa pozeram co nosia na kopec iny a co ja, nemusia byt ani sedacky typu reverzna/lahka + airbag a pod... dobra bezpecnost a dobra velkost+vaha.

  • 2 RE: Sedačka Goya 2, Revel 2
    Autor: Saman (+0) (-0) | Zasláno: 29.11.2012 * 22:36

    Jo a este - par krat som letel v Karpofly mystic2 - tiez fajn sedacka. Osobne by som ale zvazil kupu sedacky novsej odlahcenej al. reverznej koncepcie.

    Ale ako som pisal, XCL by som nemenil, ta citlivost nema chybu.

  • 3 RE: Sedačka Goya 2, Revel 2
    Autor: Dodi (+0) (-0) | Zasláno: 30.11.2012 * 06:24

    Dík za odpoveď, pomaly sa v tom orientujem, btw, o Mystic momentálne dosť reálne uvažujem, takže tvoja informácia mi pomohla. K odľahčeným sedačkám nemám nič,ale vzhľadom k mojej leteckej neskúsenosti by som radšej asi niečo, čo má aspoň nejaké "periny" :-))

  • 4 RE: Sedačka Goya 2, Revel 2
    Autor: Honzyk (+0) (-0) | Zasláno: 30.11.2012 * 09:12

    Saman:

    Srovnani XCL s Axel - Nemichas tady tak trochu jablka s hruskama? Kdyz uz Mac XCL, tak srovnavat se Sky Excite, nebo Demon od Karpofly...

    Jeste si rypnu k tem materialum, nepouzivaji nahodou oba to same?:)

  • 5 RE: Sedačka Goya 2, Revel 2
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 30.11.2012 * 11:49

    Bez vyzkoušení (v letu) žádnou sedačku nebrat, je to hodně subjektivní záležitost.

  • 6 RE: Sedačka Goya 2, Revel 2
    Autor: Saman (+0) (-0) | Zasláno: 30.11.2012 * 17:59

    Ze ide o rozdielne triedy som pisal.

    A materialy su na XCL aspon na pohlad lepsie - pevna cordura, neopreny na bokoch, popruhy a spony tiez lepsie(aspon teda vyzeraju byt lepsie) - jedina chyba je jeden zalozkovy trn, nove modely to uz ale maju vyriesene. Axel ma tu latku taku no... latkovu, osobne sa mi sky veci nejak nepacia prepracovanim.

    Mystic je niekde v strede+ ma hruby chranic, mne osobne sa pacila aj pohodlim aj prepracovanim. cena byva tiez OK.

    A samozrejme skusat a skusat. Nastavenia, nasadanie, vysadanie, pohodlie - aj pol hodku posediet atd.

    A pozerat napr. na to ci ma T sponu - pri zaciatkoch sa zabuda na nozne popruhy, v D sa takto zabije kazdy rok par ludi... dobra vec je relax hrazdicka na kt. je rovno speed.

    tolko moje poznatky.

  • 7 RE: Sedačka Goya 2, Revel 2
    Autor: Dodi (+0) (-0) | Zasláno: 30.11.2012 * 21:20

    Děkuji za odpovědi, jsou pro mě přínosné a to je dobře, T sponu z mého pohledu určitě, Mystic mě svým způsobem taky zaujal, tak budu zkoušet, ještě jednou díky všem.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: