FÓRUM PGweb


[Téma] Sedačka MacPara Amazon

Sedačka MacPara Amazon
Autor: snake.d (+0) (-0) | Zasláno: 25.08.2013 * 09:45

zdary lítavci... máte někdo tuto sedačku? potřeboval bych poradit jak jí seřídit .. nemůžu se sní nějak dohodnout a nesedí mi , sedák mám pořád nakloněný a ve vzuchu se nemůžu posadit a jen visím za postroj :-( díky za každou radu... snake.d@seznam.cz

8 příspěvků
shlédnutí: 3646
  • 1 RE: Sedačka MacPara Amazon
    Autor: robert (+28) (-2) | Zasláno: 25.08.2013 * 20:45

    zkus si vice pritahnout popruhy kolem stehen. Po startu pak tolik nesjedes pod prkno a pohodlne nastoupis.

  • 2 RE: Sedačka MacPara Amazon
    Autor: Slivka (+6) (-27) | Zasláno: 26.08.2013 * 21:33

    - nesouhlasím, nožní na to nemají vlyv a navíc nebudeš moct moc běžet, když to budeš potřebovat a taky si rozdrtíš koule........

    - i když ji nemám tak doporučuji utáhnout prsní popruh a sedačku si držíš pod břichem právě prsním popruhem v lehkém předklonu........

    - samozřejmě pokud si nehraješ s PK na startu delší dobu, to se ti sedačka pomalu vysune výš......., ale taky sedačka nesmí být větší velikosti než potřebuješ

    JS

  • 3 RE: Sedačka MacPara Amazon
    Autor: fickk (+12) (-3) | Zasláno: 26.08.2013 * 22:31

    tak teď už snad chybí jenom povolit ramenní

  • 4 RE: Sedačka MacPara Amazon
    Autor: snake.d (+0) (-0) | Zasláno: 27.08.2013 * 10:41

    díky všem tak ty stehení jsem vyloučil ...taky mi říkali že je lepší je mít povolený... taky jsem zjistil že jsem měl asi blbě danej podsedák , při montáži musí jít prvně podsedák a potom militanovej chránič a zadní strana ze zipem... blbě mi to tam pasovalo a měl jsem to pořád skloněný nehledě na to že jsem asi měl i blbě podotahovaný popruhy boční . Ale hlavním důvodem byl ten podsedák .. díky všem co měli snahu pomoci nováčkovi a přeji mnoho pěkných letů

    Dave

  • 5 RE: Sedačka MacPara Amazon
    Autor: snake.d (+0) (-0) | Zasláno: 21.10.2013 * 18:07

    ještě jedna otázka uxistuje nějaká univerzální hrazda na sedačku ? koukal jsem se na net a zatím jsem nic nenašel

    díky

  • 6 RE: Sedačka MacPara Amazon
    Autor: Bade (+1) (-2) | Zasláno: 22.10.2013 * 07:35
  • 7 RE: Sedačka MacPara Amazon
    Autor: lupenair (+0) (-0) | Zasláno: 01.11.2013 * 10:08

    Zdarec, tak jak se osvedcila universalni hrazda? Taky o teto hrazde uvazuji, jeste by to chtelo nejaky univerzalni kokon a vhodny pultik, co? Mate neco vyzkouseno, co by bylo vhodne pro tuto sedacku?

    L.

  • 8 RE: Sedačka MacPara Amazon
    Autor: snake.d (+0) (-0) | Zasláno: 30.05.2014 * 13:56

    Jo hrazda je dobrá vyhovuje mi dá se dobře nastavit na každou sedačku... ten unikokon by se taky hodil..:-)

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: