FÓRUM PGweb


[Téma] EXCITE 3 comp

EXCITE 3 comp
Autor: Yeti (+10) (-1) | Zasláno: 13.04.2014 * 23:16

ahoj,

máte někdo zkušenost se sedačkou s kokonem EXCITE 3 comp ?

6 příspěvků
shlédnutí: 2131
  • 1 RE: EXCITE 3 comp
    Autor: Max (+69) (-65) | Zasláno: 14.04.2014 * 11:25

    Zrovna tuhle sedačku doporučuji vyzkoušet i za letu a ve speedu. Někdo s ní problém nemá, někdo ano (tohle je ale informace stará 3 roky, třeba už to ve SKY vyladili)

  • 2 RE: EXCITE 3 comp
    Autor: Yeti (+10) (-1) | Zasláno: 14.04.2014 * 12:37

    ahoj, díky za odpověď, ale co konkrétně je jiné než u ostatních sedaček, např.v porovnání s Impress 2. Četl jsem na jiné diskuzi, že se nedá nastavit úplně do ležata, což by mi až tak nevadilo.

  • 3 RE: EXCITE 3 comp
    Autor: godi13 (+29) (-16) | Zasláno: 14.04.2014 * 13:17

    Ahoj,

    no predne je konstrukcne jednodussi, neni tam moznost tolika nastaveni jako u Impress2(otazka, jestli je to horsi) ma dreveny prkynko. Celkem velky ulozny prostor za zady, ale zadny pod zadkem pro dovazeni. Ma nizko karabiny, takze je hezky citliva(nekomu to nemusi vyhovovat). Urcite je uzzi, protoze se v ni citim tak nejak usazeny na pevno, kdezto v Impress jsem byl dost volny, ale ja jsem dost stihlej, takze zase jinymu to muze vyhovovat obracene. Speed je v pohode(u 2 tam byl nejaky problem, ale to uz u 3 neni). Nic jinyho me krome ceny nenapada. Urcite vyzkouset

  • 4 RE: EXCITE 3 comp
    Autor: pczpm019 (+12) (-8) | Zasláno: 14.04.2014 * 13:33

    Měl jsem Excite II a nemohl jsem si na ni zvyknout. Byla na mě příliš vratká, nedokázal jsem ji seštelovat tak, abych se cítil pohodlně. Po sešlápnutí speedu se těžiště ještě zvedlo a to mi vadilo. Ale kamárád ji má a naprosto mu vyhovuje. Impressku jsem neměl, teď mám Karpofly bez prkna, což je něco jiného, ale pro mě velký rozdíl ve stabilitě.

    Jak píše Max - opravdu to chce vyzkoušet i v letu a se sešlápnutým speedem. Pavel

  • 5 RE: EXCITE 3 comp
    Autor: Yeti (+10) (-1) | Zasláno: 14.04.2014 * 23:08

    Díky kluci

  • 6 RE: EXCITE 3 comp
    Autor: Fres (+2) (-0) | Zasláno: 15.04.2014 * 13:30

    Jen doplním informace viz. výše. Oproti Impress 2 je lehčí, Těžiště je i při letu na speedu myslím dobře nastaveno s čímž prý měla Excite 2 problémy - zvedala dost nohy. Ale speed jde poměrně ztuha, lacinější kladky s menším poloměrem než je u tohoto typu sedaček obvyklé. To může být i padákem (létám Venus 2 s Excite 3 Comp), nejpravděpodobněji však kombinací obojího. Každopádně určitě zkusit v termice - díky nízkým závěsům je dost citlivá, tož uvidíš jak ti sedne.

Přidávat příspěvky k tomuto tématu mohou pouze přihlášení uživatelé.





Sekce PGwebu: