ZPRAVODAJSTVÍ


Vyhlášení vítězů Českého poháru paraglidingu 2007

dsc_0020.jpg_150x100
| Soutěžní létání | Revue
Štoky
shlédnutí: 8835

Letošní sezóna je za námi, vítězové už jsou také nějaký ten den známi, a tak už zbývalo jediné - jejich slavnostní vyhlášení s poháry a odměnami od našich partnerů. No a nezbytný večírek.

2 příspěvky

Vítěze jednotlivých kategorií jsme představili v předchozím článku, nyní bychom rádi poděkovali našim partnerům, bez kterých by organizace podobně úspěšné soutěže byla jen těžko představitelná (řazeno podle abecedy):

Axis

AxisPara - výrobce kluzáků a vybavení pro paragliding z Brna


Čokoládovny Fikar - výrobce čoolády a čokoládových reklamních předmětů

Foto Morava - potřeby pro fotografy, online sběrny a vyvolání fotografiíGradient – výrobce kluzáků a vybavení pro paragliding z Prahy

JojoWing – výrobce kluzáků a vybavení pro volný a motorový paragliding z Roudnice n. Labem

 


Paraevoluce – výrobce přileb pro paragliding z Tábora

Časopis Pilot LAAČR a svaz Paraglidingu při LAA ČR

 

Sky Paragliders – výrobce kluzáků a vybavení pro paragliding z Beskyd

Tisk – Reklama – reklamní agentura z Jihlavy

 

Příprava gulášeOrganizace vyhlášení se ujal tým pilotů a přátel společnosti „Paragliding–Tandem“ a celá akce vypukla v sobotu 8. prosince v kulturním domě Štoky u Jihlavy uprostřed naší republiky tak, aby to měli všichni „stejně blízko“. Sál se těsně před 20h příjemně zaplnil a před barem to hučelo jako v úle – byl čas začít!

Pohled do sáluA nyní přejděme k vlastní akci a vyhlášení výsledků. Konferenciérem a průvodcem vyhlašování vítězů byl Míra Oros, který se své role zhostil opravdu důkladně. Vybaven slušivým skytexovým oblekem z Jojowing a scénářem plným výborných bonmotů celou situaci příjemně odlehčil a vše proběhlo k naprosté spokojenosti všech. Díky podpoře pivovaru Černá Hora bylo k dispozici i zajímavé množství sudů dobrého piva a kdo neochutnal domácí gulášek z Radkovi dílny, může jen litovat či si nechat vyprávět… Kapela zahrála také dobře, takže nuda určitě nebyla.

Míra to měl pod kontrolouVečírek se vydařil a kromě několika pádů alkoholem zmožených párů, jedné šavličky v sále a vysklených dveří se vše obešlo bez nějakých dramatických událostí. Kdo se nacházel ve stavu iontové disbalance, a tedy nezpůsobilý k řízení motorového vozidla, v klidu přespal na sále či v některém z přilehlých rekreačních zařízení.

Takže, sezóna 2007 je definitivně za námi a nezbývá než vyhlížet nový rok 2008! Ahoj přes den ve vzduchu a večer na webu ČPP! :-)

Kompletní výsledky ČPP 2007 najdete na webu www.xcontest.org/cesko

Foto: Jana Krátká


Víťa s drahou polovičkou Honza Edler a Fikarovi Starosta Štoků zdraví

Kája a Kačka Vašek Sýkora šakal junior


Kateogrie Junioři Kategorie Senioři Kategorie Ženy

Kategorie Tandem Konferenciér Míra Kategorie Standard Kategorie Sport

Vítězové ČPP 2007 Šakal a šakal junior Brába


Týmy Petr Bílek a s.r.o.


Bigbít či nebýt


Kamilka a Míra


 

Diskuse k článku

Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Nový příspěvek


Partneři:

 logo Axispara  logo MAC ParaSekce PGwebu: