ZPRAVODAJSTVÍ


3. a 4. kolo Czechostav Víkend Cup - report

vikendcup06.jpg_150x100
 
shlédnutí: 1967

Z časových důvodů přinášíme společný report 3. 4. kola.

0 příspěvků

Díky Scorpiho předpovědi se první květnový víkend sešlo asi nejvíce pilotů v táborském Všechově. Jak se však ukázalo, byly u nás vhodnější lokality na vítězství ve 3. kole Víkend Cup.

V sobotu sice nejdále doletěl Petr Bílek ze zmíněného Všechova 49 km, o den později přeci jen byly podmínky na delší lety kvalitnější.

Ondra Jonahovský s výhrouNejdelší platný let v neděli i za celý víkend dal Ondra Johanovský z Čerťáku u Krušných Hor - 74km. Ondra tedy vyhrává soudek a CZECHOSTAV poukázku na 2.000,- pro odběr zboží u některého z našich partnerů. Druhý jsem byl já s 64 km z Havlíčkovy Borové kousek za Telč. Třetí je Vlasta Klikar s 56 km z polské Andřejovky k nám do Čech za Jaroměř a Vlasta tedy vyhrává dárkové balení piva Černá Hora.

Další již 4. kolo Víkend Cup se neslo ve znamení přechodu brázdy nízkého tlaku vzduchu a s ní spojená zvlněná studená frona měla hlavní motiv - bouřky, bouřky a zase bouřky. Za celý víkend v systému najdeme pouze jediný výkon Jindřicha Šancera - FT 8,11km (přes 10km na volnou vzdálenost). Jindru tak po zásluze odměníme také dárkovým balením piv z Černé Hory.

Fotky z předání cen vítězům přineseme, jakmile se nám podaří vítěze zastihnout a osobně ceny předat :-)

Doufejme že páté kolo 31.5-1.6. bude přát počasí přeci jen trošku více!

Diskuse k článku

Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Nový příspěvek


Partneři:

 logo MAC Para  logo AxisparaSekce PGwebu: