ZPRAVODAJSTVÍ


Batoh Video Award 2008

youtube_1.jpg_150x113
| Revue
 
shlédnutí: 6709

Ahoj kamarádky a kamarádi lítači, mým cílem je podpořit ty z vás, co se dovedou bavit a navíc se rozdělit o svojí radost ze života s ostatními. Zároveň mají chuť ukázat těm druhým, že to jde i jinak… Z těchto důvodů jsem se rozhodnul, že uspořádám video soutěž na téma: „Ze života padáčkáře“. Děkuji tímto týmu PGwebu za poskytnutí prostoru a podpory.

2 příspěvky

Pravidla soutěže jsou velice jednoduchá:

 • Soutěž je určená pro každého, kdo má chuť se soutěže účastnit.
 • Soutěžní klip musí být dlouhý v rozmezí minimálně 1 minuty a maximálně 5 minut.
 • Klip je do soutěže přihlášen, jestliže jej soutěžící vloží na Youtube/Google Video a následně založí na PGwebu v sekci Batoh Video Award téma s názvem klipu a odkazem.
 • Počet klipů jednotlivých soutěžících není omezen.
 • Doba trvání soutěže je od 1. května do 30. září 2008.
 • Vyhlášení výsledků proběhne v rámci vyhlášení ČPP a vítězná dílka budou v rámci této akce promítány (výherci budou předem osloveni a jsou povinni dodat svá dílka v DVD kvalitě).
 • Vyhodnocení provede odborná porota.
 • Pořadatel soutěže ani spolupořadatel PGweb nenese odpovědnost za obsah videa, tu zásadně nese účastník, který video na soutěžní web nahrál.
 • Členové odborné poroty ani jejich rodinní příslušníci se soutěže neúčastní.

Složení odborné poroty :

Martin Přívratský - narozen v Praze, vystudoval SPŠ dopravní, v současnosti pracuje jako režiér a kameraman, především sporty a hudba. Z filmografie: magazín o extrémních sportech Strex (2003), Czech 4X Cup 2004, Aygo Joyride 2005
David Šakal Šachl - profesí kameraman a fotograf. Obor kamera vystudoval na filmové akademii FAMU v Praze. Pilot PG.
Pavel Stříbrňák Stříbrný - pilot PG, kameraman, profesí střihač České televize
Míra Oros - pilot PG a šéfredaktor časopisu Pilot
Martin Batoh Porkert - pilot PG a požitkář

O co se bude soutěžit? Nejlepší motivací jsou Prize money, které v této chvíli jsou:

 1. místo 1.500,- CZK
 2. místo 1.000,- CZK
 3. místo 500,- CZK

Proč říkám, že v této chvíli, protože věřím, že to tak nezůstane až do konce a soutěžní sumička může být daleko vyšší. Protože každý, kdo se chce podílet na finanční podpoře této akce , má jedinečnou příležitost a to následovně. Mailem se obrátit na pgvideo@seznam.cz, kde uvedete název firmy či osoby, která se podpory účastní, kontaktní údaje, výši podpory (minimální částka je 100,- CZK). Následně obdržíte číslo účtu a variabilní symbol, kam částku poslat. Po připsání částky na účet budete zveřejněni v seznamu kulturních mecenášů, včetně darované částky, takže máte kontrolu. Vybraná částka se bude CELÁ dělit vždy v poměru 3:2:1. Takže ukažte, jak umíte motivovat tvůrce a tím předpokládám i kvalitu soutěžních klipů. Věřím, že si pak po večerech budete užívat koukáním na to, co máme všichni tak rádi.

Tvůrcům přeji, aby využili šanci si s kamarády užít legraci při tvorbě scénáře a při natáčení. Takže dobré oko, kreativitu u tvorby scénáře, příjemné herce a nám všem pěkné počasí na přelety přeje

Batoh

Diskuse k článku

Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit.

Nový příspěvek


Partneři:

 logo MAC Para logo AxisparaSekce PGwebu: